کافه پوستر
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

قوانین خرید و استفاده از محصولات

کلیه فعالیت های cafeposter.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. استفاده شما از طرح های سایت کافه پوستر به معنی پذیرش قوانین می باشد.خرید شما به معنی موافقت شما با قوانین کافه پوستر می باشد.
کاربرانی که اشتراک خریداری می کنند معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان خرید اشتراک محاسبه می گردد و در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه (با توجه به نوع اشتراک) ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل خواهد شد.
ثبت نام درکافه پوستر از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) بوده است و پس از ثبت نام در سایت ، پست الکترونیکی (ایمیل) غیر قابل تغییر است و تنها راه بازیابی رمز نیز از طریق پست الکترونیکی شما می باشد در نتیجه از صحت ایمیل خود در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت اعم از طرح های پولی و رایگان ، متعلق به کافه پوستر بوده است لذا فروش مجدد طرح ها اعم از رایگان و غیر رایگان ممنوع می باشد.هر کاربر فقط می تواند جهت استفاده شخصی از طرح ها استفاده نماید.
خرید فایل های گرافیکی هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده است و صرفا برای استفاده و چاپ طرح می باشد.
خریدار طرح می بایست علاوه بر مهارت کار کردن با اینترنت و کامپیوتر،آشنایی کامل با نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … داشته باشد، تیم کافه پوستر این وظیفه رو ندارند تا آموزش و تغیرات طرح ها رو برای مشتریان انجام بدهند.
مسئولیت حفاظت و نگهداری از فایل های خریداری شده از کافه پوستر بر عهده مشتری می باشد و در صورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و… )، هیچگونه مسئولیتی متوجه کافه پوستر نخواهد بود.
لینک دانلود به مدت ۳ روز فعال است. در صورت عدم دانلود مسئولیتی متوجه کافه پوستر نخواهد بود.